קקטוס מדיה » בחירת אחסון אתרים מומלץ ואיכותי כולל מחירים

בחירת אחסון אתרים מומלץ ואיכותי כולל מחירים

כל אדם שרוצה להעלות אתר באופן מקצועי וחופשי (ללא הגבלות של חברות קוד סגור כמו וויקס) יצטרך לרכוש אחסון אתרים ואליו להעלות את האתר. לכאורה מדובר על תהליך פשוט אבל כשיש כל כך הרבה חברות שונות עם הצעות שונות לעיתים הנושא הופך למורכב מאוד.

במאמר הבא נעזור לכם להבין איך לבחור אחסון אתרים סופר איכותי, שיחזיר מהירות טובה לישראל ויהיה במחיר משתלם לכל כיס.

אחסון אתרים מומלץ

איך לבנות אתר בחינם בשעה וחצי?

יש לי הצעה מעניינת עבורך, יצרתי הדרכה מלאה של למעלה משעה וחצי שתלמד אותך איך לבנות אתר מ-0 בחינם כולל רכישת אחסון ודומיין. נשמע מעניין? אשמח לשלוח לך אותה למייל.

בחירת אחסון אתרים איכותי

שירות אחסון אתרים הוא החלק החשוב ביותר בפתיחת אתר אינטרנט. אחסון אתרים יכול להתבצע בדרכים שונות. בחירת סוג האחסון הנכון היא המפתח לחוויה טובה עם האתר שלך והיא תשפיע על מהירות הטעינה של האתר ועל האם האתר יקרוס ויפסיק לעבוד או לא.

הסוגים הפופולריים ביותר של אחסונים הם אחסון משותף/שיתופי, VPS ושרת ידועי. למרות שישנם סוגים רבים ושונים של אירוח, אלו שהוזכרו לעיל (אחסון בענן תוסף תאוצה בתקופה האחרונה) הם הנפוצים ביותר בשימוש על ידי משתמשי וורדפרס.

האחסון הנפוץ ביותר הוא אחסון שיתופי. היתרון העיקרי של אירוח מסוג זה הוא שהוא מאוד משתלם ברמת המחיר וקל לשימוש. יש לזה גם כמה חסרונות; זה יכול להאט את ביצועי האתר כאשר מדובר על אחסון ממש זול אבל כאשר רוכשים חברה איכותית וטובה במרבית האתרים התוצאות שיתקבלו יהיו מספיק טובות.

למי שרוצה יש לכם כאן השוואת מחירי אחסון אתרים ומתחת אתם יכולים לצפות בכמה חברות אחסון מומלצות שכדאי להכיר:

אחסון אתרים מחו"ל

Cloudways – קלאודוויז

מחיר התחלתי: $10 לחודש

קופון 30% הנחה ל-3 חודשים: YOCHAY

Hostarmada – הוסט הרמדה

מחיר התחלתי: $2.49 לחודש

FastCommet

מחיר התחלתי: $2.95 לחודש

Hostinger

מחיר התחלתי: $1.99 לחודש

קופון 5% הנחה: YOCHAY

SiteGround

מחיר התחלתי: $4.99 לחודש

GoDaddy

מחיר התחלתי:  14.51 ש"ח לחודש

HostGator

מחיר התחלתי: $2.75 לחודש

A2 Hosting

מחיר התחלתי: $2.95 לחודש

GreenGeeks

מחיר התחלתי: $2.95 לחודש

אחסון אתרים ישראלי

Upress

מחיר התחלתי: $15 לחודש + מע"מ

קופון 5% הנחה: UP05YOHO

JetServer

מחיר התחלתי: 34.19 ש"ח לחודש + מע"מ

SPD

מחיר התחלתי: $2.76 לחודש + מע"מ

משאבי אחסון אתרים

אירוח/אחסון אתרים היא הפעולה של מתן שטח אחסון והזרמת נתונים. ניתן לארח את האתר בשרת משותף או ייעודי. שירותי האחסון הדרושים לך תלויים בדרישות של האתר, בנפח האחסון, בנפח התעבורה, בכמות הדומיינים ובגודל מסד הנתונים.

כאשר מתכננים לרכוש חבילת אחסון אתרים, יש לזכור שלושה שיקולים חשובים: נפח אחסון, זיכרון ונפח תעבורה. כל אלה הם חלק בלתי נפרד כדי לוודא שהאתר שלך יכול לפעול בצורה חלקה בכל עת.

בדרך כלל תוכנית האחסון הנפוצה ביותר היא של אחסון שיתופי (Shared Hosting) ואחסון מסוג זה מתחלק לחבילות שונות שבכל חבילה אתם מקבלים משאבי אחסון שונים.

במידה ואתם עברתם את סף המשאבים שאתם מקבלים אם חבילת האחסון השיתופי הגדולה ביותר אז השלב הבא יהיה רכישת שרת VPS המציע כמות משאבים הגדולה באופן משמעותי מכמות המשאבים המתקבלת באחסון שיתופי. יחד עם סוג גם המחיר גדול באופן משמעותי.

מחיר אחסון אתרים

אחסון אתרים הוא הדרישה הבסיסית ביותר של כל אתר אינטרנט. ישנן חברות אחסון אתרים רבות ושונות המציעות את השירותים שלהן, והבחירה עשויה להיות מבלבלת מאחר וכל אתר מציע מחירים שונים.

המחיר הממוצע לאחסון אתרים נע בין $5 ל-$50 לחודש, תלוי באיזו חברה אתם בוחרים ומהי חבילת האחסון שבחרתם. בנוסף ישנם גורמים רבים שמשפיעים על העלות של אחסון אתרים, ולכן עדיף לקחת את כל אלה בחשבון לפני קבלת החלטה.

בדרך כלל העלות של אחסון אתרים משתנה בהתאם לשלושה גורמים עיקריים: כמה רוחב פס צריך הלקוח, כמות שטח הדיסק שהוא צריך ומשאבי האחסון (נפח זיכרון ומעבד).

כאשר מדובר על אחסון שיתופי המחיר בדרך כלל נע בין $2 באחסוני פח הזולים ביותר לאזור של $15-20 לאחסונים טובים יותר.

כאשר מדובר על אחסון VPS אז המחיר יכול לנוע בין $50 לכמה מאות דולרים לחודש וכאשר מדובר על שרת ייעודי טוב זה יכול אפילו להגיע לעלויות של כמה אלפי שקלים לחודש (אפשר גם למצוא שרתים בסדר גודל של מאות שקלים).

כלי נגישות