קקטוס מדיה » איך ללמוד לבנות אתר לבד ובחינם ללא ידע בקוד

איך ללמוד לבנות אתר לבד ובחינם ללא ידע בקוד

התחום של בניית אתרים הופך להיות יותר ויותר פופולרי בשנת 2021. הקורנה שנכנסה לחיינו הראתה לנו את הפוטנציאל שיש ליכולת לעבוד מהבית ובשנת הקורונה כמות העבודה שקיבלנו בוני אתרים בארץ ובכל העולם הלכה וגדלה באופן מאוד משמעותי.

בשנה זו הנושא של לימוד בניית אתרים הפך להיות חם ביותר והיום ננסה להבין איך אפשר ללמוד בניית אתרים בחינם בשנת 2021 וגם כמה מרוויח בונה אתרים מתחיל.

לימוד בניית אתרים לבד בחינם

איך לבנות אתר בחינם בשעה וחצי?

יש לי הצעה מעניינת עבורך, יצרתי הדרכה מלאה של למעלה משעה וחצי שתלמד אותך איך לבנות אתר מ-0 בחינם כולל רכישת אחסון ודומיין. נשמע מעניין? אשמח לשלוח לך אותה למייל.

לפני שמתחילים ללמוד – כמה מרוויח בונה אתרים מתחיל

למרות המשכורות המנופחות שאנחנו שומעים עליהם במקצועות ההייטק חשוב לדעת שלא כל הנוצץ זהב ולמרות שאפשר להרוויח יפה מאוד בתחום של בניית אתרים הכסף הגדול מגיע עם הניסיון והיכולות שאתם צוברים במשך השנים.

נכון להיום בממוצע העלות של בניית אתר היא באזור של 3,500 ₪ (לאתר תדמיתי) וככל שאתם משתפרים בתחום העלויות יכולות לעלות באופן משמעותי ולהגיע גם לעשות אלפי שקלים.

מה שלא מספרים לכם זה שאם אתם בוחרים לעבוד בתור פרילנסרים אז אתם צריכים גם ללמוד את הנושא של ניהול עסק, פתיחת עוסק מורשה או פטור, שיווק ופרסום, מכירות וכו'… במידה והרעיון הוא להיות עצמאי קחו בחשבון שאתם נכנסים לדרך לא פשוטה של בעלי העסקים בישראל ולוקח קצת זמן עד שמתחילים לראות תוצאות.

במידה ואתם מתחילים לעבוד בתור שכירים גם כאן אם אין לכם ניסיון ותיק עבודות יהיה מעט קשה למצוא עבודה ובמידה ותמצאו בתחילת הדרך אז סביר להניח שהמשכורות לא יהיו בשמיים.

יוחאי ירמיהו באתר WP-School פרסם מאמר מקיף בנושא שמדבר על כמה כסף מרוויח בונה אתרים מתחיל וכדאי לקרוא אותו בעיון כדי להבין למה אתם נכנסים ומה הפוטנציאל רווח.

כן חשוב לציין שיחד עם כל הנקודות שציינו אפשר להרוויח יפה מאוד ואל תתנו לזה להניע אתכם אבל יחד עם זאת חשוב לדעת שהדרך שאתם עוברים בתחילת הקריירה אף פעם לא פשוטה (בכל מקצוע).

איך ללמוד בניית אתרים בחינם?

נכון להיום עם בעידן היוטיוב אפשר ללמוד איך לבנות אתרים בחינם ללא צורך בקורסים פרונטליים בתשלום או קורסים ללימוד בניית אתרים אונליין. בחו"ל אתם יכולים למצוא עשרות ערוצים שעוסקים בתחום של בניית אתרים ובארץ אפשר למצוא כמה בודדים שהם ברמה גבוהה אבל עם הזמן שעובר אפשר למצוא יותר ויותר ערוצים בנושא של בניית אתרים בחינם גם בארץ.

במידה ואתם מתכננים ללמוד את התחום של בניית אתרים אחד הערוצים המומלצים בתחום הוא הערוץ של יוחאי מ-YYDevelopment. בערוץ תוכלו למצוא פלייליסט עם למעלה מ-50 סרטונים שיעזרו לכם בתחילת הדרך ללמוד איך בונים אתרים. על מנת לצפות בסרטונים תוכלו להיכנס לקישור הבא:

https://www.youtube.com/watch?v=zNrfZExl3tg&list=PLspKapvZPlcjgyseZ0Y3p1UBdLSS4LHCx

 כמה סרטונים שהיינו יכולים להמליץ לכם על מנת להתחיל זה הסרטון הבא שיסביר לכם בצורה טובה מה זה וורדפרס ולמה מומלץ לבנות אתרים באמצעות וורדפרס.

מה זה וורדפרס (WordPress) - וורדפרס למתחילים

בסרטון הבא תוכלו ללמוד איך מעלים אתר לאוויר ואת כל הנושא של רכישת דומיין, אחסון, קישור בין הדומיין לאחסון ועוד הרבה מידע חשוב שאתם צריכים להכיר לפני שמתחילים.

העלאת אתר לאינטרנט המדריך המלא (כולל רכישת אחסון ודומיין)

וכדאי להמשיך ולצפות בסרטונים מהערוץ הזה ותקבלו הבנה מצוינת ותשתית טובה לאיך ללמוד לבנות אתרים בחינם באמצעות וורדפרס וללא הצורך בקורס בתשלום או בבונה אתרים.

כלי נגישות