קקטוס מדיה » איך לבנות אתר ולקדם אותו בגוגל ממש מהר?

איך לבנות אתר ולקדם אותו בגוגל ממש מהר?

בניית אתר היא דבר הדורש הרבה מאוד מחשבה מעמיקה ותהליכים מרובים על מנת להגיע לתוצאה הנכספת בשביל הלקוח שהיא אתר אינטרנט איכותי ומקצועי עם קישורים שמקודם יפה בגוגל ומביא הכנסה לבית העסק. כיום, אנשי מקצועי רבים דווקא מייעצים לרכוש דומיינים יד שניה במקום דומיינים חדשים על מנת לא לקדם את האתר מאפס מה שלוקח הרבה זמן.

איך לבנות אתר ולקדם אותו בגוגל ממש מהר?

איך לבנות אתר בחינם בשעה וחצי?

יש לי הצעה מעניינת עבורך, יצרתי הדרכה מלאה של למעלה משעה וחצי שתלמד אותך איך לבנות אתר מ-0 בחינם כולל רכישת אחסון ודומיין. נשמע מעניין? אשמח לשלוח לך אותה למייל.

בניית אתר מקצועי

בשלב הראשון יש לפנות לבונה אתרים מקצועי ולבדוק מהן האופציות העומדות בפניכם. איזה אתר אתם צריכים, האם אתם צריכים מיני סייט, וואן פייג'ר (אתר עם דף אחד שמגלגלים למטה) או אתר רגיל עם דפים בנפרד, מאמרים, צור קשר וכל מה שאתר צריך.

בשלב השני, יש לחשוב על עיצוב האתר ודבר שיתאים למיתוג והשפה העיצובית של העסק. אם יש לוגו ושפה אחידה ברורה, עדיף ללכת דווקא לפי הקו הזה ולא לשנות אותו יותר מדי למשהו לא קשור בעליל. דיברנו בעבר על בניית אתרים בזול, ולכן זוהי לא אופציה מבחינת עיצוב שכן העיצוב יכול לצאת זול ושונה לחלוטין ממה שהעסק מנסה להעביר.

רכישת דומיין

השלב הבא לאחר בניית האתר הוא כמובן רכישת דומיין. אפשר לרכוש דומיין יד שנייה ובכך לקבל דומיין שכבר קודם בגוגל ואין צורך להתחיל את התהליך מחדש. רכישת דומיין פג תוקף היא דרך נהדרת לבניית אתר שמתקדם ממש מהר ובצורה יעילה יותר בגוגל. בדרך כלל כאשר אנחנו מדברים על דומיין יד שנייה אנחנו מתכוונים לדומיין עם פרופיל קישורים קיים (אתר שהיה קיים בעבר ועבר פעולות של קידום אתרים ותהליך של קניית קישורים).

בגלל קישורים איכותיים אלו, האתר מקושר אל אתרים חזקים יותר ובכך מקודם בצורה אפקטיבית יותר בגוגל וזה מה שיכול להפוך את האתר שלכם למצליח יותר תוך זמן קצר מאוד. זה חוסך זמן רב בקידום האתר לאתר בנייתו, ותוכלו תמיד להתייעץ עם בונה אתרים או מקדם אתרים שיסביר לכם בצורה יותר מפורטת על התהליך ומה אפשר לעשות בדיוק עם דומיין פג תוקף.

ברגע שהשגתם דומיין שכזה, תוכלו לעשות איתו לא מעט דברים. קודם כל, תקבלו דומיין חזק ואיכותי לעומת דומיינים חדשים שיכולים להציע לכם אפשרויות מוגבלות ויצריכו מכם להשקיע הרבה משאבים וכסף בקידום של האתר לאורך תקופת זמן ארוכה.

מכיוון שלעיתים יש לאתר יש כבר טראפיק וקהל יעד מוגדר, אין צורך לבנות טראפיק מאפס ולחפש משאבים חדשים לאתר, וכמו כן יש כבר פרופיל קישורים חזק וקיים וזה דבר מעולה ויעיל מאוד בתהליך של קידום אתרים. ישנם כלים המעניקים את האפשרות לשחזר חלק מהתוכנות של האתר הישן, ואם אתם מצליחים תרוויחו כפליים – גם תקבלו את כל היתרונות של האתר הישן והדומיין שלו, וגם את כל מה שהוא מביא איתו במקום התחלה חדשה לגמרי.

בעת שחזור של דומיין קיים חשוב להשים לב לא להעתיק את התוכן אחד לאחד על מנת להימנע מתביעות של זכויות יוצרים. והאתר שעליו דיברנו המאפשר לראות את תוכן האתר בעבר נקרא Wayback Machine וכדי מאוד להכיר אותו ולשמור אותו בסימניות של הדפדפן, באמצעותו תוכלו לבצע בדיקה לכל דומיין שאתם רוכשים.

איך מוצאים דומיינים שכאלה? מקדם אתרים מקצועי יידע כיצד ואיפה לחפש אותם, בין אם זה במקומות של דומיינים המוצעים למכירה, או בכלים למציאת דומיינים. יש אתרים ישראלים כמו BestDomains למשל ובאמצעותם תוכלו לרכוש דומיינים ישראלים פרימיום ולקבל את כל החבילה.

כלי נגישות