קקטוס מדיה » 5 טיפים לבניית אתר אפקטיבי לעסק

5 טיפים לבניית אתר אפקטיבי לעסק

כיום אתר לעסק הוא דבר הכרחי בכל מה שקשור לנוכחות באינטרנט. זהו מוצר חובה לכל בעל עסק שמכבד את עצמו. בואו ונראה איך באמת אפשר לבנות אתר אפקטיבי לעסק שלכם בעזרת בונה אתרים פרילנסר. ואיך תוכלו לבנות אתר אפקטיבי לעסק שמביא תוצאות באמצעות 5 טיפים פשוטים אך חשובים.

5 טיפים לבניית אתר אפקטיבי לעסק

איך לבנות אתר בחינם בשעה וחצי?

יש לי הצעה מעניינת עבורך, יצרתי הדרכה מלאה של למעלה משעה וחצי שתלמד אותך איך לבנות אתר מ-0 בחינם כולל רכישת אחסון ודומיין. נשמע מעניין? אשמח לשלוח לך אותה למייל.

הכירו את העסק שלכם

הדבר הראשון והחשוב ביותר הוא להכיר את העסק, ולהבין מהם הצרכים שלו. מהי מטרת העסק, לשם מה הוא נועד, מה הוא מציע ללקוחות, ובעיקר מה מעוניינים להשיג בעצם בבניית אתר עסקי. בעזרת בונה אתרים מקצועי תוכלו להבין יותר את המטרה שלכם, לאפיין את האתר, ולפנות לקהל יעד שיחפש דווקא את המוצר שלכם ואת השירותים אותם אתם מציעים.

איזה סוג אתר אתם צריכים?

חובה להתאים את האתר למוצר/שירות אותו אתם מציעים בתור עסק, ולכן יש לבחור בסוג האתר הנכון. ישנם כמה סוגי אתרים: אתר תדמיתי, אתר סחר, אתר קטלוג, אתר תוכן, אתר פורטל, ועוד. בונה אתרים מקצועי יוכל להתאים לכם את סוג האתר הנכון בהתאם לצורך העסק וצורך הלקוחות.

בחינת מתחרים בשטח

אחד הדברים החשובים ביותר באסטרטגיית שיווק הוא לבחון את המתחרים. מה הם עושים, איך האתרים שלהם נראים, איך נראית הפעילות שלהם ברשתות החברתיות, ועוד. כך נוכל לדעת יותר על השוק, על קהל היעד, ומה ניתן לעשות כדי להבדיל את עצמנו מהמתחרים. לשם כך נתייעץ עם בונה אתרים מומחה כדי להבין מה הצורך האמיתי של האתר ואיך אפשר ליצור משהו מיוחד ובולט מהשאר שגם יהיה אפקטיבי ויביא לקוחות וגם יראה מקצועי.

בניית האתר ועיצובו

התדמית של האתר היא הכל, ולכן יש לחשוב עליה לעומק. איך אנחנו רוצים שהעסק שלנו יוצג באינטרנט? באילו צבעים, באיזה עיצוב? מה יהיה בדף הבית ומה יהיה בשאר הדפים? כל אלו הם תפקידו של בונה אתרים מקצועי, שיתנהל מולכם ותחליטו יחד מה העיצוב המתאים ביותר לאתר, לפי המוצר/השירות ואיפיון האתר.

תוכן האתר הוא דבר לא פחות חשוב – מאמרים, בלוג, וכל מידע שיכול לשמש את הגולשים שלנו בעת ביקורם באתר שלנו.

חווית המשתמש באתר

חווית המשתמש היא אחד הדברים החשובים ביותר באתר שלכם. במידה והלקוח נכנס לאתר, כשהוא כבר מצא את המוצר שלכם, אך חווית השירות שלו אינה נעימה – הוא ייצא מהאתר וכנראה שגם לא יחזור בשנית. חשוב להעניק לו חוויה נוחה, נעימה, עם כפתורים מתאימים ותוכן איכותי כדי שיחזור שוב לביקור שני. חוויה זו כוללת גם את זמן טעינת האתר בדפדפן. במידה וזמן הטעינה לוקח זמן רב מדי, הגולש יתייאש ופשוט ייצא.

לגולשים אין סבלנות לחכות יותר מדי זמן, והשאיפה היא להשאיר אותם כמה שיותר זמן באתר. מומלץ לשכור את שירותיו של בונה אתרים מקצועי על מנת להגיע לתוצאה הטובה ביותר ובניית אתר אפקטיבי ומכובד לעסק שיניב תוצאות יפות ויבליט את המותג שלכם באינטרנט.

תגובה אחת

  1. אשמח שתחזור אליי

כלי נגישות